Norėdami įsigyti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos veiksmus:

1. Įsidėkite norimą įsigyti prekę į pirkinių krepšelį, spausdami mygtuką „Į krepšelį“.

2. Įsidėję pasirinktas prekes į krepšelį ir norėdami jas nusipirkti, užveskite pelę ant prekės krepšelio. Atsivėrus krepšelio langui, spauskite mygtuką „Tęsti užsakymą“.

3. Atsidariusiame krepšelio informacijos lange patikrinkite ar susidėjote norimas prekes, jų kiekius. Tuomet, spauskite mygtuką „Užsakyti“. Paspaudę mygtuką „Užsakyti“, užsakymo keisti ar koreguoti nebegalėsite. Užsakymą papildyti ar koreguoti galite tik susisiekę su pigiosgeles.lt  administracija arba el. paštu info@pigiosgeles.lt

4. Atsidarius informacijos langui, užpildykite pirkėjo duomenis. Jeigu esate registruotas vartotojas, spauskite mygtuką „Prisijungti“ ir suveskite savo prisijungimo informaciją: el. paštą ir slaptažodį). Jeigu nesate registruotas vartotojas ir norite juo tapti, tiesiog suveskite:
a) Pirkėjo duomenis;
b) Pristatymo informaciją;
c) Pasirinkite pristatymo būdą;
d) Pasirinkite atsiskaitymo būdą;
e) Informacijos lange peržiūrėkite ar visą informaciją pateikėte teisingai ir spauskite mygtuką „Užsakyti“.

Užpildžius užsakymo duomenų formą ir patvirtinus užsakymą, pirkėjas yra nukreipiamas į pasirinkto mokėjimo būdo puslapį. Prie banko sistemos klientas jungiasi banko nustatyta tvarka.

Užsakymus galima atšaukti prieš vieną darbo dieną iki pristatymo dienos telefonu-865088987 arba info@pigiosgeles.lt . Užsakymo atšaukime būtina nurodyti užsakymo (sąskaitos-faktūros) numerį, gavėjo vardą ir adresą.